Show Email Address (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: About
de: Über

en: Configuration for the add role action
de: Konfiguration für die Aktion Rolle hinzufügen

en: The ID of the role to add
de: Die ID der hinzuzufügenden Rolle
