Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Alias
bs: Pseudonim
