Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Administration
de: Verwaltung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: About
de: Über
