Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
