Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: About
el: Περί
