Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: About
et: Programmist
