Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Alias
eu: Ezizena

en: About
eu: (r)i buruz
