Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Alias
fil: Palayaw
