Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે
