Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות
