Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: About
pl: O stronie
