Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Edit
ps: سمون

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه
