Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Edit
sl: Uredi

en: Alias
sl: Vzdevek

en: About
sl: O modulu
