Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: About
sq: Informacione
