Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: About
sv: Om
