Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: About
ro: Despre
