Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig
