Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Language
bn: ভাষা

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: About
bn: সম্পর্কে
