Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls
