Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar

en: About
gl: Información
