Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: About
nl: Over
