Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Alias
ru: Синоним

en: About
ru: Информация
