Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: About
sk: Informácie o
