Show Entity Aliases (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Alias
tr: Takma ad

en: About
tr: Hakkında
