Show Node Aliases (2.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar
