Show Node Aliases (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Language
cs: Jazyk

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit
