Show Node Aliases (2.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: Alias
eo: Kromnomo
