Show Node Aliases (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați
