Show Node Aliases (2.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය
