Show Node Aliases (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť
