Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Alias
gu: ઉપનામ
