Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Administration
vi: Quản lý

en: Edit
vi: Sửa

en: Alias
vi: Tên giả
