Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Alias
jv: Singlon
