Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Alias
kk: Лақап ат
