Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger
