Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: Alias
oc: Aliàs
