Show Node Aliases (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Language
pt: Idioma

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: Alias
pt: URL alternativo
