Show Node Aliases (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Alias
ca: Àlies
