Show Node Aliases (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Language
ja: 言語

en: Administration
ja: 管理

en: Edit
ja: 編集

en: Alias
ja: エイリアス
