Show Node Aliases (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken
