Show Node Aliases (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj
