Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Administration
id: Administrasi

en: Edit
id: Sunting
