Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Language
cy: Iaith

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: Alias
cy: Arallenw
