Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Administration
de: Verwaltung

en: Edit
de: Bearbeiten
