Show Node Aliases (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: Edit
gl: Editar
