Show Node Aliases (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین
