Show title (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Show Title
fr: Montrer le titre

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
