Show title (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Show Title
ru: Отображать заголовок

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
