Showcase Lite (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator
