Showcase Lite (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
